O autorze
Jaga Hupało specjalistka fryzur. Współpracowała z artystami z różnych dziedzin - teatru, mody, sztuki, filmu i telewizji. Angażuje się w działania różnych instytucji, tworząc projekty dla Teatr Wielki Opera Narodowa, CSW Zamek Ujazdowski, Teatru Polskiego, ZACHĘTA Narodowa Galeria Sztuki, Teatru Muzycznego Roma, Laboratorium Dramatu, Muzeum Pałac w Wilanowie. Jest ambasadorem kampanii „Pokochaj swoje włosy” marki Philips, objęła patronat honorowy nad kampanią społeczną „V-Day”. Stworzyła studio, które stało się miejscem artystycznych i kulturalnych spotkań, ale przede wszystkim pracownią Jaga Hupało Born To Create w której kieruje zespołem stylistów wyznaczających nowe trendy w modzie.

PRACOWNIA JAGA HUPAŁO BORN TO CREATE
UL. BURAKOWSKA 5/7
01-066 WARSZAWA

TEL.:
+48 607 098 230
+22 817 14 22
+22 636 67 59
RECEPCJA@JAGAHUPALO.PL

FANPAGE: JAGA HUPALO BORN TO CREATE
INSTAGRAM: JAGAHUPALO

Tak zaczynamy lato!

Ramona Rey
Ramona Rey Jaga Hupało Born To Create
Wakacje, pogoda dopisuje, a my nie zwalniamy tempa. W najbliższą niedziele będziemy kreować fryzury do IMS Warsaw Fashion Street na Krakowskim Przedmieściu dzięki nawiązanej współpracy z Dorotą Wróblewską i jej zespołem który produkuje to niepowtarzalne wydarzenie, łączące świat mody i muzyki, wibrujące pozytywną energią wprowadzające w letni nastrój.

Cieszę się, że przed nami kolejne ogromne wyzwanie. Ponad 30 pokazów, w których weźmie udział 60 gwiazd i muzyków, 50 modeli w różnym wieku i ok. 40 dzieci. Poprowadzę ponad 20sto osobową ekipę stylistów Born To Create.

Wszystkich zapraszam do udziału w imprezie i zobaczenia propozycji letnich fryzur moich i stylistów Born To Create.

Link do wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/1822012518027602/

Bądźcie z nami!
  • ZOBACZ TAKŻE:
  • Lato
Trwa ładowanie komentarzy...