O autorze
Jaga Hupało specjalistka fryzur. Współpracowała z artystami z różnych dziedzin - teatru, mody, sztuki, filmu i telewizji. Angażuje się w działania różnych instytucji, tworząc projekty dla Teatr Wielki Opera Narodowa, CSW Zamek Ujazdowski, Teatru Polskiego, ZACHĘTA Narodowa Galeria Sztuki, Teatru Muzycznego Roma, Laboratorium Dramatu, Muzeum Pałac w Wilanowie. Jest ambasadorem kampanii „Pokochaj swoje włosy” marki Philips, objęła patronat honorowy nad kampanią społeczną „V-Day”. Stworzyła studio, które stało się miejscem artystycznych i kulturalnych spotkań, ale przede wszystkim pracownią Jaga Hupało Born To Create w której kieruje zespołem stylistów wyznaczających nowe trendy w modzie.

PRACOWNIA JAGA HUPAŁO BORN TO CREATE
UL. BURAKOWSKA 5/7
01-066 WARSZAWA

TEL.:
+48 607 098 230
+22 817 14 22
+22 636 67 59
RECEPCJA@JAGAHUPALO.PL

FANPAGE: JAGA HUPALO BORN TO CREATE
INSTAGRAM: JAGAHUPALO

„Tribute to Colours”

„Tribute to Colours” Jaga Hupało Neo Born
„Kolory to najpiękniejszy wynalazek stwórcy tego świata” takimi słowami fotograf Tomek Sikora otworzył wczorajszą wystawę „Tribute to Colours” w Ney Gallery&Prints przy ulicy Spokojnej 5 w Warszawie. Zaprezentował on piękne, plastyczne i kolorowe obrazy- różnorodne portrety ludzkie, które pozytywnie manifestują wbrew społecznej ksenofobii, lękom przed innymi kulturami, aktualnym stylem życia i zmieniającymi się wartościami.


Do udziału w sesji zaprosił przedstawicieli różnych kultur i w różnym wieku. Podkreślając ich osobowość, niezwykle barwnymi stylizacjami projektu Chi-Chi Ude oraz wybranymi fryzurami z Pracowni Born To Create wykonane przez stylistów NEO BORN. Sesja odbyła się w różnych sceneriach min. w naszym studio przy Burakowskiej 5/7 przy użyciu aparatu FUJIFILM X-T2.Wystawa fotografii potrwa do 31 sierpnia i wszystkich serdecznie zapraszam.
Polecam również obejrzenie filmu z backstage sesji z Pracowni Jaga Hupało Born To Create.


Photography: Tomek Sikora
Hair Styling: Jaga Hupało Born To Create
Damian Witkowski Jaga Hupało NEO BORN
assist: Jan Sikorski/ Jaga Hupało Born To Create
Fashion Design: Chi-Chi Ude
Mua: Harry Clifford Jefferson
Project Coordination: Iwona Czapla
Trwa ładowanie komentarzy...