O autorze
Jaga Hupało specjalistka fryzur. Współpracowała z artystami z różnych dziedzin - teatru, mody, sztuki, filmu i telewizji. Angażuje się w działania różnych instytucji, tworząc projekty dla Teatr Wielki Opera Narodowa, CSW Zamek Ujazdowski, Teatru Polskiego, ZACHĘTA Narodowa Galeria Sztuki, Teatru Muzycznego Roma, Laboratorium Dramatu, Muzeum Pałac w Wilanowie. Jest ambasadorem kampanii „Pokochaj swoje włosy” marki Philips, objęła patronat honorowy nad kampanią społeczną „V-Day”. Stworzyła studio, które stało się miejscem artystycznych i kulturalnych spotkań, ale przede wszystkim pracownią Jaga Hupało Born To Create w której kieruje zespołem stylistów wyznaczających nowe trendy w modzie.

PRACOWNIA JAGA HUPAŁO BORN TO CREATE
UL. BURAKOWSKA 5/7
01-066 WARSZAWA

TEL.:
+48 607 098 230
+22 817 14 22
+22 636 67 59
RECEPCJA@JAGAHUPALO.PL

FANPAGE: JAGA HUPALO BORN TO CREATE
INSTAGRAM: JAGAHUPALO

ART PORTRET 2016 cz.3

Rok 2016- pełen wspaniałych projektów i artystycznych wyzwań. Bardzo dziękujemy wszystkim, z którymi mieliśmy przyjemność tworzyć oraz odbiorcom, dla których tworzyliśmy fryzury do filmów, pokazów, spektakli, sesji czy performance. Działalność naszego zespołu Born To Create można było zobaczyć w Polsce jak i na arenie międzynarodowej. W 2016 roku, z ogromną przyjemnością, przyjęliśmy zaproszenie do udziału w prestiżowym show NOISE London w Instytucie Sztuki Współczesnej. Wśród najbardziej kreatywnych fryzjerów świata takich jak SACO, TIM HARTLEY, X-PRESION, CREADEMIC, TYLER JOHNSTON, ZAGAT zaprezentowaliśmy performance z innowacyjnymi nadrukami na włosach, a w roli modelek wystąpiły min.: Osi Ugonoh oraz Marta Sędzicka. Pokaz Noise nie był jedynym śladem pozostawionym w Londynie przez creative team z Burakowskiej. Ogromnym wyróżnieniem był udział stylisty Damiana Witkowskiego w największym konkursie dla fryzjerów Alternative Hair Show, który odbył się w Royal Albert Hall.

Byliśmy zaproszeni do wykreowania fryzury min. do pokazów: Edyty Jermacz w Berlinie, Tomasza Ossolińskiego, Warsaw Fashion Street, Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, konkursu Mister Polski, sesji: Moniki Ptaszek, Bola, Male-me, La Wool, Design Scene, Pajonk, Tomka Sikory, Acephala, spektakli: Irydion (Teatr Polski), California (Teatr Trans-Atlantyk) oraz dbaliśmy o wizerunek gwiazd: Małgorzaty Kożuchowskiej, Katarzyny Figury, Kayah, Kazimiery Szczuki, Mariusza Trelińskiego, Pauliny Drażby, Meli Koteluk, Patrycji Kazadi, Michała Szpaka, Ramony Rey, Osi Ugonoh, Marty Sędzickiej, Karoliny Pisarek, Sandry Kubickiej, Radka Pestki, Waleriji Żurawlewy, Rafała Jonkisza, panujących Miss i Mistera Supranational. Obecni byliśmy w Dzień Dobry TVN, Pytanie na Śniadanie, Polskie Radio „Radio dla Ciebie”, Estetica Magazine USA, ELLE Romania, ELLE Polska,, Harper's Bazaar, Twój Styl, Gala, La Vie Magazine, Lucy's Magazine, Monogram Magazine, ASF Magazine, Gazeta Wyborcza, Design Scene, Fashion Post czy performance "Kimono Day" Sen Nocy Letniej. W naszej Pracowni, przy współpracy z marką Philips, została otwarta Akademia Stylizacji Zarostu, w której eksperci doradzają klientom ws. brody i wąsów oraz je pielęgnują.
Piąta, jubileuszowa edycja w ramach ogólnopolskiej Nocy Muzeów 2016 pod hasłem „Head On”, zgromadziła liczną grupę miłośników sztuki mogących oglądać min.: wystawę rzeźb Mateusza Sikory, performance duetu projektantów Odio Pieczarkowski, Roberta Kuty, mini koncert Ramony Rey i Scary 'n' Eddie oraz produkcje video Tomka Sikory "Warto się spotkać", video „Be yourself” Karoliny fender Noińskiej i Jagi Hupało,prace Antonii Wolff i Ewy Szyman. Podczas tego wyjątkowego wieczoru miała swoją premierę kolekcja fryzur Jagi Hupło "Future Beauty", w której udział wzięli: Osi Ugonoh, Marta Sędzicka, Radek Pestka, Rafał Jonkisz, Ramona Rey, Adam Boguta, Antonia Wolff.
Miałam również przyjemność wziąć udział w roli eksperta, w książce „Kochaj siebie idealnie doskonałe” oraz mój portret zawodowy zawarto w podręczniku „Poznaj świat”, a w filmie „Fale” został pokazany fragment mojego pokazu w Operze Krakowskiej, na podstawie którego główne bohaterki podejmują życiową decyzję.

Dzięki działalności naszej Akademii i współpracy z najlepszymi firmami na świecie członkowie zespołu z Pracowni Jaga Hupało Born To Create mieli możliwość uczestniczyć w międzynarodowych szkoleniach i spotkaniach np.: w Pekinie, Amsterdamie i Londynie oraz zdobywać doświadczenie u boku światowej sławy szkoleniowców takich jak: Alan Findlay, Henrik Sippo, Igyy Popovic, Marianne Jensen, Kristina Wolff, Massimo Morello, Ilona De Leeuw, Andrzej Matracki, Adam Szulc, Mateusz Grzesiak, Tomasz Szabelka (Kevin Murphy). Przez cały czas pracy uczymy się i poznajemy nowe trendy w koloryzacji, kształtowania formy oraz pielęgnacji i rekonstrukcji włosów. Misją każdego z nas jest ciągłe udoskonalenie samego siebie i dążenie do mistrzowskiej perfekcji. Te cechy od lat doceniają nasi klienci, którzy są najważniejsi i to dla nich chcemy być „the best”.

Mijający rok z pewnością możemy zaliczyć do udanych. Bardzo dziękuję całej ekipie Born To Create, która współtworzy ze mną. Dziękuję za kreatywność, pasję i radość z pracy. Dziękuję wszystkim, dzięki którym ten rok był wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Życzę Wam i sobie, żeby 2017 rok był jeszcze bardziej twórczy i odkrywczy.


Pozdrawiamy,
Jaga Hupało & Team Born To CreateBorn To Create Team

Dyrektor kreatywna: Jaga Hupało
CEO: Kazimierz Schmidt
Jan Sikorski
Mirosław Kawula
Anna Hupało
PR&social media: Przemysław Kowalski

Paweł Wrotniak
Paweł Przygocki
Olga Belka
Ksawery Karczewski
Paulina Olejnik
Małgorzata Zielińska
Wojtek Golik
Iwona Maculewicz
Katarzyna Madany
Damian Witkowski
Norbert Afek
Aleksandra Deląg
Kamil Pecka
Wiktoria Ćwiek
Izabela Raszka
Agata Samluk
Dorota Domańska

Instytut piękna Menard:
Ewa Popławska Szmit
Trwa ładowanie komentarzy...