O autorze
Jaga Hupało specjalistka fryzur. Współpracowała z artystami z różnych dziedzin - teatru, mody, sztuki, filmu i telewizji. Angażuje się w działania różnych instytucji, tworząc projekty dla Teatr Wielki Opera Narodowa, CSW Zamek Ujazdowski, Teatru Polskiego, ZACHĘTA Narodowa Galeria Sztuki, Teatru Muzycznego Roma, Laboratorium Dramatu, Muzeum Pałac w Wilanowie. Jest ambasadorem kampanii „Pokochaj swoje włosy” marki Philips, objęła patronat honorowy nad kampanią społeczną „V-Day”. Stworzyła studio, które stało się miejscem artystycznych i kulturalnych spotkań, ale przede wszystkim pracownią Jaga Hupało Born To Create w której kieruje zespołem stylistów wyznaczających nowe trendy w modzie.

PRACOWNIA JAGA HUPAŁO BORN TO CREATE
UL. BURAKOWSKA 5/7
01-066 WARSZAWA

TEL.:
+48 607 098 230
+22 817 14 22
+22 636 67 59
RECEPCJA@JAGAHUPALO.PL

FANPAGE: JAGA HUPALO BORN TO CREATE
INSTAGRAM: JAGAHUPALO

ZAWSZE RAZEM

Family Sunday
Family Sunday Jaga Hupało Born To Create
Czy pamiętasz swoją pierwszą wizytę u fryzjera? Czy bliska Ci osoba była z Tobą? Czy podobała Ci się Twoja fryzura, miejsce, w którym powstawała? Czy pamiętasz komu została powierzona ta ważna chwila Twojego życia?

Odpowiadając sobie na te pytania wraz z zespołem stworzyliśmy unikatowy projekt dla rodzin. Chcemy budować wyjątkowe wspomnienia i przyczynić się wczesnego kształtowania poczucia estetyki, a dorosłym dać szansę na relaks połączony z obecnością najważniejszych osób w życiu. Raz w miesiącu przygotowujemy aranżację naszej pracowni sprzyjającą dzieciom aby w rodzinnej i pełnej ciepła atmosferze skorzystali wspólnie z usług fryzjerskich. Podczas wizyty prowadzimy animację dla dzieci, ciekawe warsztaty, zabawy dostosowane do wieku dziecka by mama lub tata mogli w tym czasie poddać się metamorfozie połączonej z relaksem w rękach specjalistów Born To Create.

Projekt jest obecny w naszej ofercie od kilku miesięcy i cieszymy się, że z każdą edycją rośnie grono odbiorców.
Najbliższe „Family Sunday” 29. stycznia br. w tematyce karnawału. Będzie nam bardzo miły jeżeli nas Państwo odwiedzą.Zapraszamy do rezerwacji!
Informacje i zapisy
607 098 230, (22) 636 67 59, recepcja@jagahupalo.pl
ul. Burakowska 5/7 WarszawaTrwa ładowanie komentarzy...