O autorze
Jaga Hupało specjalistka fryzur. Współpracowała z artystami z różnych dziedzin - teatru, mody, sztuki, filmu i telewizji. Angażuje się w działania różnych instytucji, tworząc projekty dla Teatr Wielki Opera Narodowa, CSW Zamek Ujazdowski, Teatru Polskiego, ZACHĘTA Narodowa Galeria Sztuki, Teatru Muzycznego Roma, Laboratorium Dramatu, Muzeum Pałac w Wilanowie. Jest ambasadorem kampanii „Pokochaj swoje włosy” marki Philips, objęła patronat honorowy nad kampanią społeczną „V-Day”. Stworzyła studio, które stało się miejscem artystycznych i kulturalnych spotkań, ale przede wszystkim pracownią Jaga Hupało Born To Create w której kieruje zespołem stylistów wyznaczających nowe trendy w modzie.

PRACOWNIA JAGA HUPAŁO BORN TO CREATE
UL. BURAKOWSKA 5/7
01-066 WARSZAWA

TEL.:
+48 607 098 230
+22 817 14 22
+22 636 67 59
RECEPCJA@JAGAHUPALO.PL

FANPAGE: JAGA HUPALO BORN TO CREATE
INSTAGRAM: JAGAHUPALO

relacja z AUDIOVISUAL REVOLUTION TRENDS w pracowni BORN TO CREATE

Paul Bargetto podczas wywiadu dla modnewlosy.pl
Paul Bargetto podczas wywiadu dla modnewlosy.pl foto. Monika Szałek
Od początku istnienia Pracownia BORN TO CREATE skupiała wokół siebie niezwykłych Artystów z różnych dziedzin sztuki. W tym roku podczas warszawskiej Nocy Muzeów pod hasłem Audiovisual Revolution Trends zaprezentowaliśmy prace Twórców skupionych wokół nowoczesnych środków przekazu, nowych form artystycznych i modowych, bezkompromisowych performerów zaangażowanych w różne dziedziny życia społecznego.

Liczne grono sympatyków nowej sztuki, którzy odwiedzili ul. Burakowską 5/7 było świadkami kilku - cytując "mocnych i zdumiewających" premier. Pierwszy raz w Polsce, nowojorski reżyser Paul Bargetto wraz z wybitnymi aktorami odegrali wielowątkowy spektakl RAINBOW VACUUM CLEANER - onieśmielił i poruszył zebraną publiczność, która odwdzięczyła się gromkimi brawami.
Designer Przemek Rechnio zaprezentował zdumiewającą instalację DRZEWO ŻYCIA, która wcześniej zyskała międzynarodowe uznanie.
Poniżej obszerna relacja z tego wyjątkowego wydarzenia.

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY TWÓRCOM ZA TO, IŻ PODZIELILI SIĘ Z NAMI SWOJĄ WRAŻLIWOŚCIĄ I TALENTEM oraz PAŃSTWU ZA PRZYBYCIE, KOMENTARZE, OPINIE i ŻYWIOŁOWE DYSKUSJE

Jaga Hupało & Create Team


PLEJADA ARTYSTÓW -> http://jagahupalo.natemat.pl/101829,audiovisual-revolution-trends-noc-muzeow-w-pracowni-jaga-hupalo-born-to-create

Audiovisual Revolution Trends
Producent: Kazimierz Schmidt, Jaga Hupało
Kurator na zlecenie Conteplative Art: Sebastian Kobielski_Rascal Room Blog


DO ZOBACZENIA :)
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...