O autorze
Jaga Hupało specjalistka fryzur. Współpracowała z artystami z różnych dziedzin - teatru, mody, sztuki, filmu i telewizji. Angażuje się w działania różnych instytucji, tworząc projekty dla Teatr Wielki Opera Narodowa, CSW Zamek Ujazdowski, Teatru Polskiego, ZACHĘTA Narodowa Galeria Sztuki, Teatru Muzycznego Roma, Laboratorium Dramatu, Muzeum Pałac w Wilanowie. Jest ambasadorem kampanii „Pokochaj swoje włosy” marki Philips, objęła patronat honorowy nad kampanią społeczną „V-Day”. Stworzyła studio, które stało się miejscem artystycznych i kulturalnych spotkań, ale przede wszystkim pracownią Jaga Hupało Born To Create w której kieruje zespołem stylistów wyznaczających nowe trendy w modzie.

PRACOWNIA JAGA HUPAŁO BORN TO CREATE
UL. BURAKOWSKA 5/7
01-066 WARSZAWA

TEL.:
+48 607 098 230
+22 817 14 22
+22 636 67 59
RECEPCJA@JAGAHUPALO.PL

FANPAGE: JAGA HUPALO BORN TO CREATE
INSTAGRAM: JAGAHUPALO

Jaga Hupało - kreatorka fryzur nowego serialu "Lifting"

Jaga Hupało Born To Create - backstage
Jaga Hupało Born To Create - backstage Jaga Hupało Born To Create
Jaga Hupało została zaproszona do zaprojektowania fryzur do nowego serialu "Lifting". Po wielu dniach spotkań i ustaleń dotyczących koncepcji fryzur przyszedł czas na pracę na planie zdjęciowym. Podczas czterech dni powstało wiele stylizacji u wszystkich aktorów biorących udział w projekcie. Jaga Hupało razem ze swoim zespołem Born To Create Damianem Witkowskim, Norbertem Afek i Agnieszką Pieńkosz, wykreowała stylizacje, które mamy nadzieję spodobają się widzą nowego serialu.

„Lifting” to nowy serial z udziałem wielu znakomitych aktorek. W rolach głównych wystąpią Tamara Arciuch, Monika Buchowiec, Marta Król i Anna Matysiak. W obsadzie serialu znaleźli się m.in. Monika Mariotti, Joanna Moro, Jacek Mikołajczak, Krystyna Tkacz i Olga Kalicka. Produkcja opowiada o kulcie młodości i zatrzymania czasu przez główne bohaterki. Ich perypetie w luksusowej klinice medycyny estetycznej wyreżyserował Bo Martin na podstawie hiszpańskiej sztuki o tym samym tytule autorstwa Dunii Ayaso i Felixa Sabroso, którzy na stałe współpracują z legendarnym reżyserem Pedro Almodovarem. Oryginalny tekst na język polski przetłumaczył Cezary Kruk.

Premiera serialu LIFTING już 2 września TYLKO na platformie eskaGO.pl w ramach nowej sekcji filmowej FILM WEEKEND z eskaGO.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...