O autorze
Jaga Hupało specjalistka fryzur. Współpracowała z artystami z różnych dziedzin - teatru, mody, sztuki, filmu i telewizji. Angażuje się w działania różnych instytucji, tworząc projekty dla Teatr Wielki Opera Narodowa, CSW Zamek Ujazdowski, Teatru Polskiego, ZACHĘTA Narodowa Galeria Sztuki, Teatru Muzycznego Roma, Laboratorium Dramatu, Muzeum Pałac w Wilanowie. Jest ambasadorem kampanii „Pokochaj swoje włosy” marki Philips, objęła patronat honorowy nad kampanią społeczną „V-Day”. Stworzyła studio, które stało się miejscem artystycznych i kulturalnych spotkań, ale przede wszystkim pracownią Jaga Hupało Born To Create w której kieruje zespołem stylistów wyznaczających nowe trendy w modzie.

PRACOWNIA JAGA HUPAŁO BORN TO CREATE
UL. BURAKOWSKA 5/7
01-066 WARSZAWA

TEL.:
+48 607 098 230
+22 817 14 22
+22 636 67 59
RECEPCJA@JAGAHUPALO.PL

FANPAGE: JAGA HUPALO BORN TO CREATE
INSTAGRAM: JAGAHUPALO

Nowoczesny romantyzm. Jaga Hupało kreatorką fryzur tegorocznego Balu Debiutantów

Już po raz trzeci Pracownia Jaga Hupało Born To Create opracowała koncepcję fryzur oraz stylizowała włosy podczas jednego z najbardziej niepowtarzalnych wydarzeń – Balu Debiutantów, odbywającego się w ramach Międzynarodowego Weekendu Maltańskiego. Spotkanie skupia w jednym miejscu kilkaset znamienitych osób – reprezentantów polskich rodów, osobistości zagranicznych, dyplomatów, artystów i ludzi biznesu.


Tegoroczny, dziewiąty Międzynarodowy Weekend Maltański odbył się w Warszawie między 1 a 3 września. Centralnym punktem wydarzenia był Bal Debiutantów (pod tytułem "Cztery Pory Roku"), który odbył się w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej. Wysoki Patronat nad nim sprawował Wielki Szpitalnik Zakonu Maltańskiego J. E. Dominique Książę de La Rochefoucauld-Montbel. Inicjatorem natomiast była hrabina Jolanta Mycielska. Wydarzenie miało za zadanie promować polską kulturę, tradycje, obycie i elegancję.

Pracownia Jagi Hupało po raz pierwszy brała udział w przygotowaniach Balu w 1998 roku w Krakowie. Przez prawie dwie dekady, które minęły od tego momentu, wiele zmieniło się w trendach modowych i stylizacyjnych. Jednak istnieją pewne uniwersalne standardy elegancji, które mimo sezonowy mód, pozostają niezmienne. Tego rodzaju szlachetna elegancja przemawia przez stylizacje fryzur tegorocznych Debiutantek.

Noc Balu Debiutantów poprzedzały intensywne przygotowania w Pracowni Born To Create. Opracowanie koncepcji fryzur przez Jagę Hupało, intensywne przymiarki, próby i treningi. Finalna forma fryzury łączy elegancję, dziewczęcy romantyzm z nowoczesną prostotą i szykiem.

Za tworzenie finalnego kształtu fryzur w dniu Balu według koncepcji Jagi Hupało odpowiedzialny był Create Team. Łącznie trzydzieści cztery fryzury Debiutantek zostały przygotowane przez stylistów: Damiana Witkowskiego, Patrycję Papiernik, Przemysława Lubińskiego i Agnieszkę Pieńkosz.

Estetyka stylizacji została stworzona w taki sposób, by odpowiednio komponować się z zamysłem choreografii, projektów sukien oraz miejscem goszczącym tegoroczne wydarzenie – Teatrem Wielkim. Romantyczne upięcia towarzyszyły Debiutantkom podczas pokazu, którego tłem była muzyka Vivaldiego, Bacha, Heandela, Czajkowskiego oraz podczas długiej, towarzyskiej nocy.


Po lewej: Jaga Hupało wraz z hrabiną Jolantą Mycielską. Po prawej z kostiumografką Dorotą Roqueplo.


Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...