O autorze
Jaga Hupało specjalistka fryzur. Współpracowała z artystami z różnych dziedzin - teatru, mody, sztuki, filmu i telewizji. Angażuje się w działania różnych instytucji, tworząc projekty dla Teatr Wielki Opera Narodowa, CSW Zamek Ujazdowski, Teatru Polskiego, ZACHĘTA Narodowa Galeria Sztuki, Teatru Muzycznego Roma, Laboratorium Dramatu, Muzeum Pałac w Wilanowie. Jest ambasadorem kampanii „Pokochaj swoje włosy” marki Philips, objęła patronat honorowy nad kampanią społeczną „V-Day”. Stworzyła studio, które stało się miejscem artystycznych i kulturalnych spotkań, ale przede wszystkim pracownią Jaga Hupało Born To Create w której kieruje zespołem stylistów wyznaczających nowe trendy w modzie.

PRACOWNIA JAGA HUPAŁO BORN TO CREATE
UL. BURAKOWSKA 5/7
01-066 WARSZAWA

TEL.:
+48 607 098 230
+22 817 14 22
+22 636 67 59
RECEPCJA@JAGAHUPALO.PL

FANPAGE: JAGA HUPALO BORN TO CREATE
INSTAGRAM: JAGAHUPALO

Easter Hope

Zdradzamy specjalną interpretację najnowszej kolekcji Jagi Hupało w obiektywie Izy Grzybowskiej.Kreatywną tradycją stało się publikowanie w refleksyjnym czasie Wielkanocy artystycznych interpretacji kolekcji Jagi Hupało.

"Art of Hair" w oryginalnej wersji będzie można zobaczyć 19 maja podczas Nocy Muzeów w Pracowni Jaga Hupało Born To Create. Wydarzenie zrzeszające ponad trzydzieści inicjatyw artystycznych w jednym miejscu odbędzie się w Pracowni przy ulicy Burakowskiej w Warszawie już po raz szósty. Więcej informacji o Nocy Muzeów znajduje się TUTAJ.Dyrektor Kreatywna: Jaga Hupało
Fotografie: Iza Grzybowska
Asystentka Dyrektor Kreatywnej: Agnieszka Pieńkosz / Jaga Hupało Born To Create
Stylizacje: Michalina Schmidt
Produkcja: Kazimierz Schmidt
Make-up: Magda Graff
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...